Interpretacja porównawcza

 • 3-5 TYGODNI

  Interpretacja Porównawcza Dwóch Horoskopów (+tranzyty)

  Interpretacja indywidualna zbiorcza nagrywana do pliku audio. Badam predyspozycje, talenty osoby oraz analizę wydarzeń które z dużym prawdopodobieństwem się wydarzą w życiu, biorąc pod uwagę również sytuacje z przeszłości. Doradzam co można zrobić z aktualnym problemem osobistym, zawodowym, czy wskaże cele które dla osoby mogą być niewidoczne oraz porównuję horoskopy obu osób analizując jakość relacji pomiędzy nimi. Termin realizacji od 3 do 5 tygodni. Przy zamówieniu konieczne podanie daty, godziny i miejsca urodzenia. Płatność przelewem bankowym tradycyjnym, poprzez Przelewy24 lub PayPal.

  800.00
 • DO 48 GODZIN - SUPER EXPRESS

  Interpretacja Porównawcza Dwóch Horoskopów (do 48h) (+tranzyty)

  Interpretacja indywidualna zbiorcza nagrywana do pliku audio. Badam predyspozycje, talenty osoby oraz analizę wydarzeń które z dużym prawdopodobieństwem się wydarzą w życiu, biorąc pod uwagę również sytuacje z przeszłości. Doradzam co można zrobić z aktualnym problemem osobistym, zawodowym, czy wskaże cele które dla osoby mogą być niewidoczne oraz porównuję horoskopy obu osób analizując jakość relacji pomiędzy nimi. Przy zamówieniu konieczne podanie daty, godziny i miejsca urodzenia. Termin realizacji do 48 godzin. Płatność przelewem bankowym tradycyjnym, poprzez Przelewy24 lub PayPal.

  1,000.00
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Przeczytaj więcej