• Justyna Kędzierska
  Jak oceniasz wiedzę i przygotowanie prowadzącego?

  Zanim sami Państwo przekonacie się po raz pierwszy o jego talencie, proszę pozwolić mi podzielić się moimi wrażeniami. Kilka razy już korzystałam z porad Pana Marcina. Jego wiedza jest naprawdę ogromna, a jeszcze większe pozytywne wrażenie wywarło na mnie jego doświadczenie i praktyczne zastosowanie wiedzy astrologicznej w moim życiu. Niezwykle ważna jest też precyzja z jaką Pan Marcin komentuje horoskop. Każda rada jest wyważona i ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Gdy po raz pierwszy usłyszałam informacje na temat mojego charakteru wyczytane z kosmogramu, znając wtedy Pana Marcina praktycznie tylko z widzenia, przekonałam się jak wiele dokładnych i prawdziwych informacji i rad można otrzymać korzystając z jego usług. Byłam i nadal jestem pod wielkim wrażeniem umięjętności i trafności wskazówek Pana Marcina. Serdecznie i z pełnym przekonaniem polecam każdemu Jego usługi.

  j*****@interia.pl

  Justyna Kędzierska
 • Wioletta Deinert
  Jak oceniasz wiedzę i przygotowanie prowadzącego?
  Wiedzę i umiejętności Pana Lechny uważam za profesjonalne, wiedzę opartą na długoletnim doświadczeniu i bogatej lekturze różnych źródeł o tematyce astrologicznej.
    Jak osobiście pomogło Ci to, co się dowiedziałaś na spotkaniu?

  Jego horoskopy znalazły potwierdzenie w moim życiu osobistym i okazały się bardzo cenne w praktyce. Pomogły mi zrozumieć samą siebie, zaakceptować się oraz lepiej zrozumieć, jak moja przeszłość określa moją przyszłość. Jego analizy zainspirowały mnie do zgłębienia zagadnień astrologicznych.

  w*****@wp.pl

  Wioletta Deinert
 • Dominika Okraszewska
   

  Kilkakrotnie korzystałam z konsultacji u astrologa Marcina Lechny i polecam innym jego porady. Pan Marcin wykazał się dużą wiedzą psychologiczną i indywidualnym podejściem a jego konsultacje okazały się być bardzo pomocne i rozwiązywaniu różnych moich osobistych problemów oraz pomogły mi w obiektywnym spojrzeniu na dręczące mnie tematy.

  Subtelny, miły i ciepły człowiek z ogromną wiedzą na temat astrologii oraz zaskakująco trafnie sugerujący rozwiązania, które zaowocowały w poprawę mojego życia i rozwiązanie różnych pozornie ciężkich problemów. Polecam gorąco jego usługi.
    d*****@poczta.onet.pl
  Dominika Okraszewska
 • Eliza Szychulska
  Jak oceniasz wiedzę i przygotowanie prowadzącego?
  Bardzo dobrze. Oprócz tego, że był bardzo dobrze przygotowany, punktualnie w określonym dniu i czasie przekazał mi swoją wiedzę. Co znaczy, że szanuje czas klienta;) Poza tym przekazał swoją wiedzę w sposób bardzo zrozumiały i prostym językiem. Co jest ważne, ponieważ nie mam na co dzień do czynienia z terminami używanymi w astrologii.
  Jak osobiście pomogło Ci to, co się dowiedziałaś na spotkaniu?

  Upewniłam się co do kierunku drogi jaki sobie obrałam.

  To co cenię sobie u wszelkiego rodzaju wróżbitów, astrologów to otwarty umysł. I p. Marcin jest tego przykładem. Nawet w tzw. cechach negatywnych człowieka potrafi znaleźć pozytyw. Co więcej nie narzuca jednego „dobrego” rozwiązania sytuacji, a raczej podpowiada gdzie należy się przyjrzeć sprawie. Co w niej jest istotne. Ale decyzję pozostawia klientowi. Dzięki czemu klient „nie fiksuje” się jedno jedyne rozwiązanie sprawy, co czasami może spowodować negatywne skutki. Zwłaszcza u osób, które z natury są pesymistycznie nastawione do świata ;)

   Ogólnie jestem z porady bardzo zadowolona, choć na końcowy efekt trzeba jeszcze chwilę poczekać ;)

  e*****@gmail.com

  Eliza Szychulska
 • Radosława Bibik
  Jak oceniasz wiedzę i przygotowanie prowadzącego?
  Marcin ma ogromną wiedzę o astrologii i z wielką swobodą i lekkością porusza się po tym temacie. Widać w nim pasję do przekazywania tej wiedzy i doskonałe przygotowanie do zajęć z daną grupą. Każda osoba miała możliwość przekonać się o słuszności teorii wygłaszanych przez Marcina względem siebie ( co było wynikiem układu planet). Przygotowanie do zajęć było perfekcyjne, o czym świadczyły odpowiedzi udzielane ( z prędkością wystrzału karabinu maszynowego) na pytania zadawane przez uczestników kursu.
  Jak osobiście podobało się Tobie to, co się nauczyłaś na treningu?
  Na zajęcia przyjechałam bez specjalnego entuzjazmu, astrologia zawsze wydawała mi się dość nudna i na tyle obszerna , że wręcz nie do opanowania. Jednak te zajęcia były niesamowite. Wiedza ta została nam podana w tak uporządkowany, logiczny i przystępny sposób, że nie mogłam uwierzyć jak dużo informacji zapamiętałam , a niektóre wręcz okazały się tak oczywiste i proste, że tylko trzeba chcieć z nich korzystać.

  info@g*****.pl

  Radosława Bibik

Chcesz dodać swoją opinię? Wypełnij poniższy formularz!