Oferta usług

 • Indywidualna Interpretacja Horoskopu Urodzeniowego

  Interpretacja indywidualna nagrywana do pliku audio. Badam predyspozycje, talenty osoby oraz analizę wydarzeń które z dużym prawdopodobieństwem się wydarzą w życiu, biorąc pod uwagę również sytuacje z przeszłości. Doradzam co można zrobić z aktualnym problemem osobistym, zawodowym, czy też wskażę powołania które dla osoby mogą być niewidoczne. Przy zamówieniu konieczne podanie daty, godziny i miejsca urodzenia. Termin realizacji do 2-3 tygodni. Płatność przelewem bankowym tradycyjnym, poprzez DotPay lub PayPal.

  300.00
 • Indywidualna Analiza Dwóch Horoskopów

  Interpretacja indywidualna nagrywana do pliku audio. Badam predyspozycje, talenty osób interpretowanych, analizę wydarzeń które z dużym prawdopodobieństwem się wydarzą w życiu, biorąc pod uwagę również sytuacje z przeszłości. Przy zamówieniu konieczne podanie daty, godziny i miejsca urodzenia. Termin realizacji do 2-3 tygodni. Płatność przelewem bankowym tradycyjnym, poprzez DotPay lub PayPal.

  600.00
 • W promocji

  Indywidualne Porównanie i Analiza Dwóch Horoskopów

  Interpretacja indywidualna zbiorcza nagrywana do pliku audio. Badam predyspozycje, talenty osoby oraz analizę wydarzeń które z dużym prawdopodobieństwem się wydarzą w życiu, biorąc pod uwagę również sytuacje z przeszłości. Doradzam co można zrobić z aktualnym problemem osobistym, zawodowym, czy wskaże cele które dla osoby mogą być niewidoczne oraz porównuję horoskopy obu osób analizując jakość relacji pomiędzy nimi. Porównanie horoskopów GRATIS! Termin realizacji do 2-3 tygodni. Przy zamówieniu konieczne podanie daty, godziny i miejsca urodzenia. Płatność przelewem bankowym tradycyjnym, poprzez DotPay lub PayPal.

  600.00
 • Priorytetowa Indywidualna Interpretacja Horoskopu Urodzeniowego (do 48h)

  Rozszerzona interpretacja indywidualna, nagrywana do pliku audio wykonywana w trybie priorytetowym. Badam predyspozycje, talenty osoby oraz analizę wydarzeń które z dużym prawdopodobieństwem się wydarzą w życiu, biorąc pod uwagę również sytuacje z przeszłości. Doradzam co można zrobić z aktualnym problemem osobistym, zawodowym, czy też wskażę powołania które dla osoby mogą być niewidoczne. Przy zamówieniu konieczne podanie daty, godziny i miejsca urodzenia. Termin realizacji: priorytetowy do 48 godzin. Płatność przelewem bankowym tradycyjnym, poprzez DotPay lub PayPal.

  600.00
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Przeczytaj więcej