Kim jest Wolverine?

Brakujące ogniwa astrologii cz. 2 …czyli gdzie jest władca Byka?
31 marca 2016
Brakujące ogniwa astrologii cz. 2 …czyli gdzie jest władca Byka?
31 marca 2016
Pokaż wszystkie wpisy

Kim jest Wolverine?

Wolverine … komiksowa postać o nadludzkich zdolnościach regeneracji i szponach z najbardziej wytrzymałego metalu – adamentum ( metal fikcyjny ). Zastanawialiście się pewnie jaki byłby horoskop takiego mutanta i pewnie myślicie, że skoro to postać komiksowa to horoskopu nie ma albo działa inaczej. Nic bardziej mylnego. Nawet Wolverin ma swoje miejsce narodzin i czas jako postać komiksowa i najciekawsze jest to, że jego horoskop w pełni odzwierciedla jego zdolności. Regeneracja jednoznacznie kojarzona z fazą skorpiona oraz pazury albo szpony, miecze sterczące z jego pięści to ewidentnie mars w swojej drapieżnej odsłonie.
Wolverine ( prawdziwe imię Logan ) po raz pierwszy ukazał się na ostatniej stronie październikowego numeru Hulka wydawnictwa Marvel w 1974 roku ale była to tylko zapowiedź jego narodzin bo pierwszy numer poświęcony w pełni temu bohaterowi pojawił się w listopadowym numerze serii HULK. Możemy więc przyjąć, że pierwszego listopada o godzinie 6.00 rano na półce jakiegoś Nowojorskiego ( wydawnictwo mieści się NY) kiosku pojawił się nowy bohater świata Marvel. Jeden z najbardziej niebezpiecznych mutantów nazwany bronią X.
Jakże mogło być inaczej: Słońce w koniunkcji z marsem Asc i Wenus w znaku Skorpiona. Mam nadzieję że nie muszę tego interpretować dalej. Dodam tylko, że facet ma nietypowe ręce zakończone szponami – Merkury jest z uranem a zodiakalny władca tej koniunkcji Wenus jest też w Skorpionie.

Marcin Lechna

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Przeczytaj więcej